ZBER UCHÁDZAČOV
Full - time | 1100€ + (podľa skúseností)

Marketkinder

Chceš robiť v oblasti marketingu a reklamy, ale kreativita nie je tvoja najsilnejšia stránka? Máš analytické myslenie a baví ťa vyhodnocovať čísla, no zatiaľ nemáš veľa pracovných skúseností? Dáme ti príležitosť.

Do nášho agentúrneho tímu hľadáme MARKETKINDERA – full-time juniorného človeka, ktorý chce makať, učiť sa a s našou pomocou rásť, až kým sa z neho stane plnohodnotný MARKETINGER.

Marketinger je marketingová agentúra, ktorá má svoje zásady – namiesto prázdnych rečí poriadna práca a namiesto nezmyselného networkovania pevné vzťahy vo vnútri firmy.

Sme partia mladých ľudí, ktorým záleží na tom, aby sme klientom skutočne pomáhali uplatniť sa v marketingovom prostredí. Partia ľudí, ktorí sa dokážu spolu zabaviť a nasmiať, ale tiež sa navzájom posúvať a podnecovať k lepším výsledkom. Ľudí, ktorí robia všetko preto, aby reklama na Slovensku nestagnovala, a na svoju prácu sú právom hrdí.

Písanie životopisu si môžeš spríjemniť našou fanpage s najväčšou komunitou fanúšikov v oblasti reklamy a marketingu na Slovensku.

Ukáž, 
Čo je v tebe.
Prekvap nás.

Ak ti táto ponuka práce dáva zmysel, životopis a dôvod, prečo by sme mali vybrať práve teba, nám pošli na kariera@marketinger.sk.

MÁM ZÁUJEM Click and run.

NÁPLŇ PRÁCE

Hľadáme človeka, ktorý bude pevnou súčasťou tímu a neplánuje pendlovať z jednej agentúry do druhej. Človeka, ktorý možno teraz nemá ani páru o tom, čo obnáša SEO, PPC alebo marketingová automatizácia, ale kým nám pošle životopis, všetko si to naštuduje. Pretože práve to bude náplňou jeho práce a chápe, že takéto šance prichádzajú iba párkrát za život.

OČAkÁVANIA

- Máš chuť profesijne rásť a nechýba ti sebakritika

- Hravo sa učíš pracovať s novými digitálnymi nástrojmi

- Budeme sa na teba môcť spoľahnúť a veci budeš robiť aj z vlastnej iniciatívy

- Tvojou silnou stránkou je analytické myslenie

- Si tímový hráč/tímová hráčka a nepíšeš si to do CV len preto, lebo to je cool

- Ovládaš prácu v Microsoft Office alebo na Google Drive

- Plusom je, ak máš základné skúsenosti s Google Ads, Facebook Ads, GTM alebo Search Console, prípadne iné digitálne appky

- Samozrejmosťou je ovládanie anglického jazyka (aspoň na pokročilej úrovni)

spoznaj marketinger
v 10 krokoch

1. Klienti

2. Social life

3. Podpora

4. Team

5. House

6. Freetimes

7. Vzdelávanie

8. Cestovateľský PrieVAN

9. Progres

10. Starostlivosť

Budeš pri rozvoji známych slovenských aj medzinárodných značiek – od výrobcov cementu cez bagety až po spoločensky zodpovednú farmu na východe Slovenska

Teambuildingy, letné grilovačky a výlety „na jedno po práci“ sú samozrejmosťou

Tím skúsených a pohodových kolegov so zmyslom pre humor, ktorí ti vždy ochotne pomôžu a vysvetlia, čo budeš potrebovať

Výborná tímová spolupráca a efektívne nastavené pracovné procesy. Dokopy je nás niekde okolo 22 a napriek svojej inakosti zdieľame podobné profesijné a morálne hodnoty

Práca v super rodinnom dome pri Apollo Business Center s vlastnou záhradou, výbornou dostupnosťou a otvorenými reštauráciami v okolí

Budeš súčasťou redakcie nášho magazínu Free Times, v ktorom šírime vlastné know-how a snažíme sa posúvať úroveň marketingu na vyššiu úroveň

Podpora vo vzdelávaní cez školenia, konferencie a kvalitnú literatúru z našich vlastných políc

Kľúče od Prievanu, štvorkolesového prevetrávača lebení, na víkend aj dlhší roadtrip

Možnosť kariérneho postupu a odmeny na základe výsledkov a proaktivity. Kto by bol povedal, že fungujeme sedem rokov? Pridaj sa k nám a napreduj závratným tempom spolu s nami

Nevyčerpateľný prísun kofeínu a každý týždeň dávka ovocia a cukru

DÁVA TI TO ZMYSEL?
NapÍŠ NÁM JOIN US

Táto stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA. Viac o zásadách ochrany osobných údajov a zmluvných podmienkach

01

OZVEME SA, NO NIE VŠETKÝM

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnili všetky kritériá a majú predpoklad stať sa „naším človekom“.

02

TELEFONÁT A STRETNUTIE

Ak prejdeš výberom, postupuješ do druhého kola, kde nás môžeš presvedčiť, prečo si práve ty ten pravý uchádzač o pozíciu. Stretneme sa osobne alebo cez videocall.

03

ZERO DAY

Každého nového človeka u nás čaká tour de house. Počas neho sa zoznámiš s ostatnými členmi tímu, aby ste sa vzájomne oťukali. Chémia je dôležitá. Nehľadáme iba kolegu, ale tímového parťáka.

04

Showtime

Ak sa dostaneš až sem, gratulujeme. Po úvodnom prípitku ťa čaká onboarding a postupný nábeh do interných procesov a začiatok práce na klientskych projektoch. Duchci to!