Žiadne skratky ani percentá vytrhnuté z kontextu. Ak vás zaujímajú práce agentúry Marketinger, musíte ísť viac do hĺbky. Pretože taký marketing robíme.


Krava&Company | DONE

Klient, aký sa len tak nevidí: Doposiaľ najkomplexnejšie zadanie nám dala Krava

V roku 2020 sme sa borili nielen s koronakrízou, ale aj s jedným z najkomplexnejších zadaní, aké sme kedy dostali. Zaujímavé je, že nám ho dala sama Krava. Krava&Company.

Práca pre Krava&Company spojila celý náš tím. Po nastavení komunikačnej stratégie značky a vytvorení vizuálnej identity projekt prevzali UX dizajnéri, web developeri i špecialisti na výkonnostný marketing. Zverejnením ročnej práce na projekte v lete 2021 sa to však zďaleka neskončilo.

Strategy
Poradenstvo v online aj offline marketingu.
Branding
Komunikačná stratégia a vizuálna identita značky.
Communication
Prezentačný web, magazín a sociálne siete.

Grotto | COMING SOON

No toto! Po takmer štvrťstoročí sme oživili komunikáciu značky Grotto

Aj keď Grotto pôsobí na Slovensku od roku 1997, marketingu sa venovalo len okrajovo. Situácia sa obrátila začiatkom roka 2020, keď sme sa spolu stretli k redizajnu webu.

Pôvodné zadanie na nový web pre Grotto sa zmenilo záverečnou otázkou počas nášho prvého stretnutia: „A viete robiť aj marketing a zastrešiť nám to celkovo?“ Nuž, vieme. A tak už vyše roka nepretržite pracujeme na zlepšovaní imidžu tejto známej značky i jej produktov. Mňam.

Strategy
Poradenstvo v online aj offline marketingu.
Branding
Komunikačná stratégia a vizuálna identita značky.
Communication
Prezentačný web, magazín a sociálne siete.

Velvesa | COMING SOON

Masér.sk sa zmenil na Velvesa a my sme boli pri tom. S jasnou predstavou, ako e-shop posunúť ďalej

Len čo sme sa zoznámili s projektom Masér.sk, mohli sme sa s ním rovno rozlúčiť. E-shop totiž chystal rebranding a čoskoro sa mal zmeniť na značku Velvesa. Aká mala byť naša rola? PPC kampane. A aká bola? Oveľa väčšia, než sa plánovalo.

Špecifikom projektu Velvesa bolo, že sme pracovali s už nastavenou vizuálnou identitou od kolegov z GoBigname. Novému názvu a profi zovňajšku sme však chceli dať charakter. A návštevníkom e-shopu zase pozitívny zážitok z nákupu.

Branding
Komunikačná stratégia a rozšírenie vizuálnej identity.
E-shop
Nový e-shop s unikátnym dizajnom a dôrazom na UX.
Performance marketing
SEO, PPC a marketingová automatizácia.