09/2021

Obzreli sme sa za seba

Iste nám dáte za pravdu, že v uponáhľanom čase plnom deadlinov človeku občas nezostáva energia zastaviť sa a obzrieť sa späť.

Tieto momenty nám pritom ukazujú, čím všetkým sme si prešli, kam sme sa posunuli a kým sme dnes.

I keď aj u nás v agentúre sem-tam vládnu termíny a náročné úlohy, snažíme sa obzrieť za seba vždy, keď sa dá. Tentoraz sme spätným pohľadom a bilancovaniu venovali celý mesiac. A vzišlo z toho ďalšie číslo magazínu Free Times.

Aby boli šťastní klienti i vy, prečítajte si článok od PPC špecialistu Mareka. Popri tom, ako sa pravidlene obzerá po dátach a analyzuje ich, spísal pre vás ďalší užitočný text. Najnovšie o cieľoch a metrikách, na ktoré by ste nemali zabúdať pri reportovaní platenej reklamy.

Trochu nostalgie prináša náš vyskillovaný dizajnér (nie grafik) Čaky. Ten na vlastnom progrese vysvetľuje, prečo grafik a dizajnér nie je to isté.

Takže ak sa chcete prepracovať z grafika-klikača na kreatívca, ktorý vytvára zmysluplné, pekné a funkčné vizuály, prečítajte si jeho článok.

A trojicu napokon uzatvára naša copywriterka Naty. Tá si v poslednom období všímala, ktoré slová prinášajú správne emócie a ktoré, naopak, texty zabíjajú svojou ťažkopádnosťou a formálnosťou.

Toľko od nás z Marketingeru. Teraz prichádzajú na rad vaše spätné pohľady a zamyslenia. Držíme vám palce a prajeme vám, aby ste po zanalyzovaní práce či skúseností boli zas o čosi múdrejší.