SEO optimalizácia

Optimalizácia
pre vyhľadávače

V rámci našej SEO stratégie sa zbytočne neženieme za kvantom nezmyselných odkazov a nešpecifikovanou návštevnosťou, ktorá by vám nepriniesla reálny úžitok. Práve naopak. Odkazy umiestňujeme na relevantné webstránky s unikátnym obsahom, vďaka čomu sa na váš web dostanú tí zákazníci, ktorí sa skutočne zaujímajú o segment, v ktorom pôsobíte.

Analýza kľúčových slov

Pri optimalizácii webstránok pre vyhľadávače neustále pracujeme s aktuálnymi, relevantnými a konkurencieschopnými kľúčovými slovami. Tie nám pritom pomáhajú nielen pri dosahovaní skvelých výsledkov v SEO, ale aj v pochopení reálnych potrieb a požiadaviek zákazníkov.

Analytické nástroje

V rámci SEO aktivít využívame moderné analytické nástroje, pomocou ktorých pravidelne sledujeme, vyhodnocujeme a zlepšujeme návštevnosť a pozície vašej webstránky vo vyhľadávačoch. Okrem Google Analytics preto používame aj Moz Keyword Explorer, Open Site Explorer, Majestic či Ahrefs.

Kvalitný obsah

Umiestňovaním odkazov v kvalitných článkoch vám pomáhame získavať nielen dobré umiestnenie vo vyhľadávačoch, ale takiež relevantnú návštevnosť. Pravidelne spolupracujeme tiež s blogermi, rozvíjame SEO PR aktivity a tvoríme váš vlastný blog, aby sme okrem pozícií budovali aj povedomie o vašej značke.

Ako postupujeme?
Čo je to SEO?

Osloviť zákazníka na internete je v súčasnej dobe stále náročnejšie. Internet je zaplavený množstvom webstránok a e-shopov, ktoré denno-denne zvádzajú medzi sebou veľký konkurenčný boj. Jedným z dôležitých krokov na to, aby sa vaša webstránka nestratila v záplave ostatných, je práve optimalizácia pre vyhľadávače, teda SEO...

SEO (Search Engine Optimization) je súborom techník, ktorých výsledkom je zvýšenie návštevnosti webu. Vďaka správne nastavenej dlhodobej stratégii sa dokáže váš web nielen dostať na vyššie priečky vo vyhľadávačoch, ale taktiež vám priviesť relevantnú návštevnosť – reálnych zákazníkov, ktorí sú základom každého úspešného webu.

Úspech SEO kampane pritom spočíva v používaní relevantných kľúčových slov a získavania množstva prirodzených odkazov z kvalitných webov a blogov (linkbuilding), pomocou ktorých dosiahne webstránka zvýšenie návštenosti a s tým suviasiace navýšenie predaja.

Optimalizácia pre vyhľadávače je pritom vhodná nielen na propagáciu a zvýšenie návštevnosti. Ide aj o veľmi efektívnu súčasť reputačného manažmentu, ktorá vám pomôže ubrániť či zlepšiť vašu povesť. Nech už je akákoľvek.

Služba SEO zahŕňa:

  1. Technické vyladenie webu a návrh jeho štruktúry
  2. Výskum kľúčových slov relevantných pre vašu webstránku
  3. Nastavenie dlhodobej stratégie na zvyšovanie návštevnosti webstránky
  4. Budovanie odkazového portfólia
  5. Odporúčania na základe webovej analytiky
  6. Pravidelné reporty o aktuálnom stave a vývoji aktivít

Prínos:

  • Dostanete sa na najlepšie pozície vo vyhľadávačoch
  • Zlepšenie pozícií vám zabezpečí udržateľné zvýšenie návštevnosti
  • Bude o vás vedieť stále viac potenciálnych zákazníkov
  • So zvýšenou návštenosťou, samozrejme, príde i zvýšenie predaja

Staňte sa naším partnerom

Loading