Grafika

Grafický
dizajn

Názor o firme si verejnosť často vytvára práve na základe toho, ako pôsobí navonok. Aj preto je dôležité, aby ste vaše hodnoty a poslanie pretavili do originálneho dizajnu, ktorý vás bude prezentovať po vizuálnej stránke a na základe ktorého sa s vami ľudia dokážu rýchlo stotožniť. Presne to môžeme urobiť za vás.

Online a offline dizajn

Na základe správne zvolených korporátnych farieb, moderného dizajnu vašej webstránky, loga alebo ostatných detailov, ako sú prezentácie, hlavičkové papiere, vizitky, etikety či mailové podpisy sa dokážete zviditeľniť v očiach vašich zákazníkov. To všetko pre vás zhrnieme v ucelenom dizajn manuáli, ktorý sa stane dlhodobým sprievodcom vašej vizuálnej identity.

Tvorba loga

Unikátne logo je nevyhnutnou súčasťou identity každej spoločnosti, ktorá vás má prezentovať z dlhodobého hľadiska. Aj preto sa pri jeho tvorbe vždy zo všetkých síl snažíme pochopiť víziu, zmysel a podstatu vašej firmy, vašich služieb či produktov, aby vaše logo následne plne korešponovalo s tým, čo tvoríte, a aby ste sa s ním dokázali ľahko stotožniť.

Unikátne ilustrácie

Pri tvorbe webstránok sa vždy zameriavame na to, aby bol náš dizajn unikátny a 'pixel perfect'. K tomu nám dopomáha to, že si vytvárame vlastné ilustrácie a s každým jedným prvkom sa hráme do posledných detailov. Zároveň si nenechávame ujsť ani tie najmenšie nezrovnalosti a dbáme o to, aby bolo všetko na webe dokolane usporiadané a zarovnané.

Ako postupujeme?
Opis služby NADPIS

Začiatok popisu služby, ktorý sa zobrazí na začiatku.

Zvyšok popisu služby, ktorý sa otvorí po kliknutí na "Čítať viac".

Staňte sa naším partnerom

Loading