O nás

Kto sme
 

Sme online reklamná agentúra, ktorá vznikla najmä vďaka našej vášni pre online marketing, programovanie a budovanie značiek. Živia, no predovšetkým bavia nás digitálne technológie, pretože nám nikdy nedovolia zastať na jednom mieste. A vieme, že práve vďaka nim dokážeme pomáhať e-shopom, podnikateľom či agentúram, aby sa rovnako posúvali stále vpred. Tak ako i my sami.

Ocenili nás

Certifikáty

V Googli sa orientujeme ako doma. S našimi vedomosťami v Google nástrojoch, ktoré máme potvrdené certifikátom Google Partner, sa s vami ochotne podelíme.

Členstvo v medzinárodnej asociácii internetového marketingu IMA je dôkazom našich znalostí, skúseností, ako aj motivácie neustále napredovať v tejto oblasti.

Sme partnerom špičkového analytického
nástroja Exponea, ktorý slúži na detailné
analyzovanie a personalizáciu zákazníkov.
Automatizáciou marketingových kampaní dokážeme zvyšovať predaj už v reálnom čase.

Aj vďaka projektu od HubSpotu ovládame pokročilejšie techniky inbound marketingu. Hravo tak zvládneme osloviť, zaujať a získať potenciálneho zákazníka nenútenou formou.

Dizajnom našich stránok sa snažíme potešiť nielen klientov, ale všetkých návšteníkov. Preto naše weby umiestňujeme do Awwwards, kde sa podrobia kritike odbornej verejnosti.

Zvyšovať mieru konverzií na vašej webstránke či e-shope je jedným z našich hlavných cieľov. To sa nám darí úspešne dosahovať aj vďaka platforme Optimizely, pomocou ktorej vykonávame A/B testovania.

Kariéra

Voľné pozície

PPC
Orientuješ sa v online marketingu a pojem PPC je pre teba viac ako len populárna skratka z chatu? Ak si myslíš, že by si zvládol navrhovať a realizovať PPC kampane, ktoré prekonajú konkurenciu, pričom práca s Google AdWords ti nie je cudzia, určite sa nám ozvi. Nezúfaj však ani vtedy, keď to nevieš. Ak máš chuť sa učiť, dáme ti šancu.

Copywriter
Správny copywriter píše ako drak, je kreatívec telom i dušou, nemá rád klišé, nehanbí sa za svoju grammar nazi povahu, dokáže tvoriť vo dne i v noci, nepodlieha panike pri žiadnej náročnej téme, no najmä zbožňuje prácu s písaným slovom. Máš pocit, že si to práve ty? Tak potom nám pošli svoje CV a nezabudni priložiť ukážky svojej vlastnej tvorby.

Front-end developer
Dokážeš nakódiť každý webdizajn a zvládneš do akejkoľvek webstránky vniesť niečo inovatívne a nápadité? Ovládaš bez problémov programovanie v jazykoch HTML, CSS, JS, Jquery či vo front-end frameworkoch a na svoju prácu si hrdý? V tom prípade sa budeme tešiť, ak sa pridáš do našej Marketinger zostavy.

Stáž
Študuješ na vysokej škole a každodenné kvantá teórie, ktoré sa musíš učiť, ti berú chuť do života? A čo keby si ich skúsil uplatniť aj v praxi? Ak sa zaujímaš o oblasť internetového marketingu, práve u nás môžeš nadobudnúť cenné skúsenosti a získať tak konkurenčnú výhodu, ktorá ti v budúcnosti môže pomôcť nájsť si svoju vysnívanú prácu.

Staň sa naším kolegom

Loading