Lucia Tilandyová
1533
pozretí

Kde nájdete tie najlepšie GIFká a ako si ich dokážete vytvoriť aj sami?

Štatistiky ukazujú, že príspevky na sociálnych sieťach, ktoré obsahujú statické fotky, sú v porovnaní s pohyblivými príspevkami v čoraz väčšej nevýhode.

Kristína Biela
7098
pozretí

3 banálne gramatické chyby, s ktorými by sme sa mohli už raz a navždy rozlúčiť

Sú nenápadné, úplne banálne a v textoch agentúr, blogerov a dokonca aj médií sa vyskytujú takmer každý deň. Gramatické chyby, ktoré by nemusel robiť nikto z nás.

Gabriel Czirák
766
pozretí

Google Chrome v niektorých prípadoch prestáva tolerovať HTTP

Google Chrome od nadchádzajúcej verzie s označením 56 začne návštevníkov webstránky upozorňovať na nezabezpečené pripojenie.

Kristína Biela
976
pozretí

Facebook plánuje zobrazovať reklamu uprostred videí. YouTube model napodobniť nechce

Mark Zuckerberg prezieravo využíva rapídne narastajúcu popularitu videí. Sociálna sieť Facebook totiž začína testovať premietanie reklamy priamo v nich.

Vladimír Darák
2299
pozretí

Plánujete vlastné online podnikanie? Urobte si svojpomocne prieskum trhu

Nie každý pracuje s rozpočtami, z ktorých si môže dovoliť zaplatiť prieskum trhu od nejakej agentúry. Našťastie, dnes existuje veľa spôsobov, ako si urobiť prieskum trhu svojpomocne a ušetriť. Stačí byť online.

Michal Sučanský
2585
pozretí

Ako zvýšiť dôveryhodnosť vášho e-shopu v 7 krokoch

Dosť často sa stáva, že podnikatelia, ktorí sa rozhodnú predávať svoj produkt online, chcú mať všetko hotové v čo najkratšom čase. Zabúdajú však na to, že najskôr si treba zaslúžiť dôveru zákazníka.

Lucia Tilandyová
1731
pozretí

Chcete uspieť na sociálnych sieťach? Zefektívnite zákaznícky servis

Ak vám záleží na vašej reputácii a radi by ste si na sociálnych sieťach vybudovali kvalitný lovebrand, pokúste sa v čo najväčšej možnej miere zefektívniť váš zákaznícky servis.

Kristína Biela
7381
pozretí

5 zdrojov voľne dostupných fotografií, s ktorými si úplne vystačíte

Keďže viem, že fotografie sú v online nevyhnutnosťou, no na tie z platených fotobánk často nie je rozpočet, rozhodla som sa s vami podeliť o zoznam mojich úplne najobľúbenejších voľne dostupných zdrojov.

Loading