Michal Sučanský
1235
pozretí

Automatizácia: Nevyhnutná investícia, ktorá sa vám v budúcnosti niekoľkonásobne vráti

V dnešnej rýchlej dobe ide v podnikaní hádam už len o dve veci – potrebujeme získať viac času a znížiť náklady. Ako to dosiahnuť? Automatizáciou.

Júlia Janošovičová
1647
pozretí

Pozrite si SEO trendy roku 2017, ktorým sa oplatí prispôsobiť

V tomto článku nájdete zoznam najdôležitejších bodov, ktoré nás budú sprevádzať v rámci vylepšovania služieb zákazníkom a s tým súvisiacim SEO-m v roku 2017.

Lucia Tilandyová
1906
pozretí

Kde nájdete tie najlepšie GIFká a ako si ich dokážete vytvoriť aj sami?

Štatistiky ukazujú, že príspevky na sociálnych sieťach, ktoré obsahujú statické fotky, sú v porovnaní s pohyblivými príspevkami v čoraz väčšej nevýhode.

Kristína Biela
7345
pozretí

3 banálne gramatické chyby, s ktorými by sme sa mohli už raz a navždy rozlúčiť

Sú nenápadné, úplne banálne a v textoch agentúr, blogerov a dokonca aj médií sa vyskytujú takmer každý deň. Gramatické chyby, ktoré by nemusel robiť nikto z nás.

Gabriel Czirák
873
pozretí

Google Chrome v niektorých prípadoch prestáva tolerovať HTTP

Google Chrome od nadchádzajúcej verzie s označením 56 začne návštevníkov webstránky upozorňovať na nezabezpečené pripojenie.

Kristína Biela
1089
pozretí

Facebook plánuje zobrazovať reklamu uprostred videí. YouTube model napodobniť nechce

Mark Zuckerberg prezieravo využíva rapídne narastajúcu popularitu videí. Sociálna sieť Facebook totiž začína testovať premietanie reklamy priamo v nich.

Vladimír Darák
2486
pozretí

Plánujete vlastné online podnikanie? Urobte si svojpomocne prieskum trhu

Nie každý pracuje s rozpočtami, z ktorých si môže dovoliť zaplatiť prieskum trhu od nejakej agentúry. Našťastie, dnes existuje veľa spôsobov, ako si urobiť prieskum trhu svojpomocne a ušetriť. Stačí byť online.

Michal Sučanský
2746
pozretí

Ako zvýšiť dôveryhodnosť vášho e-shopu v 7 krokoch

Dosť často sa stáva, že podnikatelia, ktorí sa rozhodnú predávať svoj produkt online, chcú mať všetko hotové v čo najkratšom čase. Zabúdajú však na to, že najskôr si treba zaslúžiť dôveru zákazníka.

Loading